Educorner, uw IT en SMARTBoard specialist
Factuur nodig? Mail ons en vraag uw login aan
Educorner, uw IT en SMARTBoard specialist
Factuur nodig? Mail ons en vraag uw login aan
Educorner, uw IT en SMARTBoard specialist
Factuur nodig? Mail ons en vraag uw login aan
Educorner, uw IT en SMARTBoard specialist
Factuur nodig? Mail ons en vraag uw login aan
Previous
Next

Fiber Optic Cable Mumtimode Duplex 50/125 µm OM5 (LC/SC, LC/LC, SC/SC)

AL5 OM5
€7,94
Op voorraad
1
Productgegevens
WideBand OM5 is een 50 μm laser geoptimaliseerde multimode vezel, ontworpen voor toepassingen met kortegolfverdeling (Multiplexing) (SWDM). In tegenstelling tot traditionele OM4-vezels met een hoge bandbreedtewaarde in een smalle band met een centrum van 850 nm, biedt WideBand OM5 prestaties in het 850-950 nm-venster terwijl de compatibiliteit met de huidige multimodusvezels behouden blijft.
  • Ontworpen voor systemen met meerdere golflengten
  • Duplextransmissie van 40/100/400 Gb / s met behulp van SWDM-technologie
  • Onderhoud van compatibiliteit met de huidige OM4 multimode glasvezel
  • Ondersteunt de applicatie van vandaag inclusief 100 Gb / s Ethernet
  • Zeer lage macro-buigingsgevoeligheid
  • Ondersteunt de installatie met kleine kabelbochtradii en compacte organisatoren.
  • Gecoat met gepatenteerd dual layer UV-uithardbaar acrylaat Geoptimaliseerde prestaties in tight-bufferkabeltoepassingen
Bewaar dit product voor later

Persoonlijk advies

Onze adviseurs zijn telefonisch bereikbaar

Snelle levering

Vanaf 1 werkdag

Veilig betalen

Via SSL encryptie

Support

Telefoon: +32 9 277 90 12 (ma-vrij 08u30 - 17u00)