Fiber Optic Cable Mumtimode Duplex 50/125 µm OM3 (LC/SC, LC/LC, LC/ST, SC/SC)

Art.nr. AL5 OM3
€7,16
Op voorraad
1
Productgegevens
  • Duplexkabel
  • LSOH
  • Connector met keramische ferrule
  • Kabeldiameter: 3 mm
  • Single verpakt met testrapport
  • Vezeltype: Multimodus 50/125
  • Categorie: OM3
  • Aantal vezels: 2
  • Kabeltype: Duplex
  • Type connectoraansluiting 1: LC of SC-duplex
  • Type connectoraansluiting 2: LC, SC of ST-duplex
  • Kleur buitenste schede: Turkoois
  • Anti-knik mouw: op te zetten
  • Vlamvertragend: conform EN 60332-3-24
Bewaar dit product voor later