Fiber Optic Cable Mumtimode Duplex 50/125 µm OM4 (LC/SC, LC/LC, SC/SC)

Art.nr. AL5 OM4
€8,11
Op voorraad
1
Productgegevens
  • Single verpakt met testrapport
  • Vezeltype: Multimodus 50/125
  • Categorie: OM4
  • Kabeltype: Duplex
  • Type connectoraansluiting 1: LC of SC-duplex
  • Type connectoraansluiting 2: LC of SC-duplex
  • Kleur buitenste schede: Lila
Bewaar dit product voor later